Posláním neziskové organizace E-clinic je podporovat duševní zdraví dětí i dospělých, přecházet duševním onemocněním a léčit je tak, aby každý mohl dostat tu nejlepší a na míru vytvořenou podporu a péči. Zaměřujeme se na oblasti, které stály a často dosud stojí „mimo hlavní proud“, a v důsledku toho jsou pro klienty diagnostické a terapeutické služby nedostatečně rozvinuté a málo dostupné: poruchy příjmu potravy a související onemocnění, ADHD v dospělosti, podpora duševního zdraví dětí. Přinášíme do ČR unikátní "evidence-based" metody prevence a terapie ze zahraničí. Máme zázemí řady špičkových odborníků a spolupracujeme s odbornými českými i zahraničními organizacemi a univerzitami.
Do našeho týmu hledáme kolegyni/kolegu na pozici fundraisera.

Co budete dělat:

  • mapovat vhodné dotační příležitosti a jiné zdroje podpory
  • spolupodílet se na celkové FR strategii
  • připravovat fundraisingové texty a žádosti o podporu
  • komunikovat s dárci
  • spravovat databázi kontaktů
  • připravovat PR texty a spravovat webové stránky

Co od vás očekáváme:

  • zkušenost s prací v neziskovém sektoru (není podmínkou přímo zkušenost s fundraisingem)
  • výborné komunikační schopnosti a psaný projev
  • proaktivitu a kreativitu, ochotu vzdělávat se
  • angličtina výhodou

Co vám nabízíme:

  • HPP na úvazek 0,5
  • flexibilní pracovní dobu – není nutné být v kanceláři každý den, práce možná i z domova
  • práci na unikátních projektech zaměřených na duševní zdraví
  • příležitost rozvíjet se a učit se novým věcem
  • možnost uplatnit své kreativní nápady
  • 5 týdnů dovolené
  • odpovídající finanční ohodnocení

Nástup: ihned

Naše projekty:
www.zipyhokamaradi.cz
www.healthyandfree.cz
www.nepozorni.cz
www.childtalks.cz

Back to top